Order & Försäljning


Ordermottagning

E-mail: order@lsab.se
Telefon: +46 10 557 55 50


Övriga ärenden

 E-mail: support@lsab.se
Telefon: +46 10 557 55 50


För kontakt med medarbetare välj aktuell kategori nedan:

Anders Paulsson

KAM

anders.paulsson@lsab.se

0470-73 30 71

Björn Gideonsson

Teknisk Säljare / Produktspecialist Diamantverktyg

bjorn.gideonsson@lsab.se

070-290 08 57

Fredrik Eriksson

Sågverk/Hyvleri - Norr

fredrik.eriksson@lsab.se

070-546 53 43

Fredrik Witte

Customer Care / Teknisk Support Förädling

fredrik.witte@lsab.se

0470-74 88 91

Håkan Lättman

Teknisk Säljare Syd / Teknisk Support Hyvleri

hakan.lattman@lsab.se

070-604 35 08

Jenny Hallberg

Säljsupport

jenny.hallberg@lsab.se

070-568 00 57

Jimmy Weiborn

Export Manager

jimmy.weiborn@lsab.se

+46 470 73 30 84

Jonas Johansson

Sågverk & Hyvleri - Syd

jonas.johansson@lsab.se

070-260 77 18

Kiki Arvidsson Trab

Customer Care

kiki.arvidsson-trab@lsab.se

0470-73 30 70

Mats Larsson

Produktspecialist Bandsågblad

mats.larsson@lsab.se

0225-71 30 01

Mats Medin

Teknisk Säljare / Produktspecialist Fönsterverktyg & Förädling

mats.medin@lsab.se

070-648 27 37

Oscar Johansson

Customer Care / Teknisk Support Förädling

oscar.johansson@lsab.se

0470-74 88 92

Peter Tiderman

Förädling - Syd

peter.tiderman@lsab.se

070-548 44 59

Rickard Lundström

Teknisk Support Sågklingor

rickard.lundstrom@lsab.se

0225-713 013

Tom Mortensen

Sågverk/Hyvleri - Mitt/Norr

tom.mortensen@lsab.se

070-544 61 76

Top