Ekonomi & Administration


PDF-fakturor

PDF-fakturor skickas till mailadress och aktuellt bolag nedan:

LSAB Sverige Produktion AB    invoice@lsab.se

LSAB Sverige Försäljning AB    invoicesales@lsab.se

LSAB Group AB      invoicegroup@lsab.se


För kontakt med medarbetare välj aktuell kategori nedan:

Andreas Östrin

IT-chef

andreas.ostrin@lsab.se

+46 73 416 1448

Ann-Marie Persson

COO

ann-marie.persson@lsab.se

+46 225 713 021

Anna Thuresson

Sustainability Director

anna.thuresson@lsab.se

0430-313 11

Eva Hellsten

Redovisningsekonom/levreskontra

eva.hellsten@lsab.se

0225-713011

Johanna Hellström

Ekonomiassistent/kundreskontran

johanna.hellstrom@lsab.se

0225-713010

Lars Scheer

HR Director

lars.scheer@lsab.se

070-445 53 45

Mikael Svensson

R & D

mikael.svensson@lsab.se

+46 225 713 030

Staffan Gustafsson

Product Director

staffan.gustafsson@lsab.se

0225-71 30 07

Ulrika Andersson

Ekonomichef

ulrika.andersson@lsab.se

0225-71 30 28

Top